Gabinet Psychologiczny

  • s

    Konsultacje online

    Konsultacja przez Skype

Konsultacje online

Witam
Serdecznie zapraszam do skorzystania z szybko rozwijającej się i coraz bardziej popularnej formy  – konsultacji i psychoterapii online.

W związku z zainteresowaniem osób mieszkających poza Wrocławiem, a także za granicą, proponuję możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych poprzez Skype. Jest to także oferta dla wszystkich osób, które z jakiegoś powodu wybiorą taką formę.

Po trzech latach doświadczeń w tego typu pracy i informacjach zwrotnych od osób korzystających z tej formy mogę powiedzieć, iż skuteczność psychoterapii prowadzonej tradycyjnie i przez Skype nie różni się. Głównym czynnikiem jest wyłącznie motywacja do zmiany, a forma spotkań jest wtórna. Trzeba jedynie spełnić poniższe warunki:

  1. Niezbędne jest posiadanie możliwości rozmów online w czasie rzeczywistym, z kamerą, kontakt wzrokowy jest nieodzowny.
  2. Spotkanie odbyć się może po wcześniejszym umówieniu się poprzez maila czy też telefon – wszelkie dane w zakładce Kontakt. Adres Skype podam w mailu.
  3. Godziny konsultacji są do ustalenia indywidualnie, dwa razy w tygodniu mogą to być godziny poranne, 2 razy w tygodniu godziny popołudniowe.
  4. Odpłatność wedle ustalonej ceny odbyć się powinna przed spotkaniem. Osoby korzystające pierwszy raz proszę o przesłanie na adres mailowy pliku w PDF jako potwierdzenie. Nr konta zostanie podany mailowo.
  5. Spotkanie takie odbywa się wedle tych samych reguł, co spotkanie w gabinecie, aktualne są więc wszelkie informacje z zakładki Zasady.

Serdecznie zapraszam.


© 2012-2017 Gabinet Psychologiczny