Gabinet Psychologiczny

Opinie pacjentów

Moje konto w serwisie: ZnanyLekarz.pl | abcZdrowie.pl | rankingLekarzy.pl

 

 

Po 2 latach terapii u Pani Ewy mogę śmiało powiedzieć, że jest niezwykle profesjonalnym, rzeczowym i oddanym pacjentom psychologiem o wysokiej kulturze osobistej, wrażliwości i sktuteczności. Jej ogromne doświadczenie, umiejętności i poważne oraz wnikliwe podejście do każdego problemu „uratowały” moje dorosłe życie. Każda godzina w gabinecie była dla mnie bardzo cenna ponieważ Pani Ewa swoim skupieniem, słuchaniem, pytaniami i poważnym traktowaniem każdego tematu wzbudzała we mnie zaufanie, wiarę w skuteczność terapii i siłę do walki o siebie. Jako przykład skuteczności terapii mogę podać: odstawienie wszelkich leków, urodzenie dziecka, szczęsliwe małżeństwo, uporanie się z problemami z dzieciństwa co przełożyło się na relacje z rodzicami i wiele wiele innych pozytywnych zmian. Polecam Panią Ewę z całego serca wszystkim, którzy potrzebują pomocy. / Ewelina

Kiedyś byłam chodzącym kłębkiem nieszczęścia, wszystko sprawiało mi trudność. Po obudzeniu marzyłam o wieczorze, żebym mogła znowu pójść spać. Nawet oddychanie bolało. I wtedy trafiłam do Pani Ewy. Jej ogromna wiedza, zaangażowanie, ciepło , cierpliwość, wiele godzin, które mi poświęciła, sprawiły, że odnalazłam siebie. Nauczyłam się rozpoznawać własne emocje i w końcu się polubiłam Zaczęłam żyć a nie funkcjonować. Pani Ewo, dziękuję. / Aneta

Moją terapię u Pani Ewy zaczęłam kiedy było już naprawdę źle. Byłam zmęczona własnym życiem, czułam się zagubiona i nieszczęśliwa. Bałam się wyjść z domu, bałam się ludzi, nie realizowałam swoich planów i marzeń. Pewnego dnia usłyszałam o Pani Ewie i stwierdziłam, że czas zmierzyć się z problemami, oraz zapanować nad własnym życiem. Przyznam jednak, że moja wiara w to, że będzie ze mną lepiej nie była duża . Początki jak chyba u każdego były trudne, wiele emocji, przemyśleń i oczywiście wątpliwości. W terapii jednak o to chodzi, że trzeba przejść przez te różne etapy i trzeba to przeżyć, zmierzyć się z własnymi słabościami, zrozumieć siebie i innych. Ja zrozumiałam, że wiele moich teraźniejszych problemów wywodziło się przez problemy z dzieciństwa. Wcześniej nie zdawałam sobie z tego sprawy. Pani Ewa potrafi wspaniale otwierać oczy, wiele spraw, które były dla mnie zagadką i które postrzegałam zupełnie inaczej, zostały mi klarownie wytłumaczone a przede wszystkim zrozumiane przeze mnie. Zaczęłam wierzyć w siebie, szanować własną osobę, jestem bardziej asertywna i odważna. Wynikiem tego jest fakt iż po terapii wyjechałam za granicę i zaczynam nowe życie. Jeszcze jakiś czasu temu na pewno nie odważyłabym się na tak duży krok. Radzę sobie lepiej niż bym przypuszczała. Wiem, że moja decyzja o rozpoczęciu terapii u Pani Ewy była jedną z najlepszych w moim życiu. Zachęcam każdego kto się waha ponieważ naprawdę warto. Pani Ewa jest profesjonalistką w każdym calu, przy czym jest ciepłą, pogodną i wspaniałą osobą. Szczerze polecam. / Kamila

Moje terapia u Pani Ewy trwa już około 1,5 roku. Zdecydowałem się na ten krok bo wiedziałem, że coś w moim życiu jest nie tak. Na początku nie wierzyłem, że takie spotkania mogą mi pomóc. Tak na prawdę nie wierzyłem w nic. Po pierwszym spotkaniu z panią Ewą wiedziałem że dokonałem trafnego wyboru, chodź bywało ciężko. Były łzy, była złość, było niedowierzanie, zaskoczenie czy bunt. W pewnym momencie chciałem zrezygnować z dalszych wizyt gdyż wydawało mi się, że nic się nie zmienia i terapia jest zupełnie bezcelowa. Na szczęście udało mi się kontynuować i teraz tego nie żałuje. Pani Ewa okazała się ciepłą, opiekuńczą osobą, która potrafi słuchać i ma nieprawdopodobną wiedzę. Z czasem po zakończeniu wizyt zaczęła pojawiać się nadzieja że będzie ok., że wszystko się poukłada, zaczął pojawiać się uśmiech na twarzy.. a to chyba najważniejsze. Dzięki terapii zdecydowałem się założyć własny interes, otworzyłem się bardziej na ludzi i świat wokół mnie, stałem się bardziej pewny siebie, umocniłem swoje JA, zacząłem odnawiać dawne kontakty ze znajomymi i rodziną. Wiem, że przede mną jeszcze dużo pracy tej wewnątrz mnie jak i w „na swoim” ale wiem też, że to wszystko zmierza we właściwym kierunku i wszystko się poukłada. A to wszystko dzięki jednej osobie, której dziękuję. / Maciek

Jestem jedną z tych szczęśliwych osób, która zakończyła już terapię. Zdecydowanie się na nią było bardzo ciężkim krokiem. Niezmiernie bałam się skonfrontowania z własnymi problemami, a co najważniejsze obawiałam się opinii drugiej osoby. Jednak warto było. Pani Ewa okazała się bardzo profesjonalnym fachowcem, a zarazem bardzo przyjazną pacjentowi osobą, co było dużym atutem zwłaszcza w tych najcięższych momentach terapii. Miałam poczucie, że w tym czasie właśnie na nią będę mogła najbardziej liczyć. Terapia moja trwała w sumie ok. 2 lata. Spotkania często były bardzo trudne, niosły ze sobą ból, bunt, czasem złość , a często ogromne zaskoczenie. Jednak przeżywanie tych wszystkich emocji przynosiło najważniejszy efekt – niezwykłą ulgę. To było bardzo ważne dla mnie, gdyż kiedyś wszelkie moje emocje miałam ukryte bardzo głęboko, a ich skrywanie odbijało się na moim zdrowiu. Teraz czuję się szczęśliwą osobą. Pani Ewa pomogła mi poznać siebie, dała wskazówki jak radzić sobie z moimi problemami i nauczyła mnie przede wszystkim jak szanować samego siebie, za co jej bardzo dziękuje i którą serdecznie polecam. / Agata

6 komentarzy

 1. Marta pisze:

  Byłam w psychoterapii w sumie 4 lata, 3 lata chodząc do pani Ewy plus rok przerwy. Był to dla mnie czas odkrywania świata na nowo. Czas kiedy większość z moich wyobrażeń o rzeczywistości przebudowała się, zmieniła, a czasami po prostu runęła z hukiem. Momentami było koszmarnie ciężko. Były łzy, złość, żeby nie powiedzieć wściekłość, morze żalu i bólu. Przeżywanie różnych stanów od nowa i od nowa i od nowa….
  Nie żałuję ani jednej chwili!
  Te 4 lata to był okres mojego dojrzewania, docierania do samej siebie, poznawania się od nowa, tym razem naprawdę i z miłością do samej siebie.
  Skończyłam terapię niedawno i ciągle jeszcze wyraźnie widzę różnice pomiędzy tym, jak postąpiłabym kiedyś, a tym jak postępuje teraz, jakie wybory podejmuje teraz, a jakie kiedyś.
  Co się zmieniło w moim życiu przez te 3 lata pracy z panią Ewą:
  – zaczęłam jeść, a nie zajadać problemy, smutki, strachy
  – zaczęłam wiedzieć czego chcę ja sama, przestałam odpowiadać na oczekiwania innych
  – zaczęłam dbać o siebie jako o człowieka
  – przestałam myśleć o sobie źle
  – zaczęłam lubić swoje wady
  – przestałam się bać irracjonalnie
  – nauczyłam się nazywać swoje lęki i obawy, i żyć z nimi
  – odkryłam, że mam talenty i że wiele rzeczy umiem
  – zrozumiałam, że to czego nie umiem, nie czyni mnie wybrakowaną
  – przestałam być chorobliwie punktualna 🙂
  – przestałam oczekiwać od siebie i od innych idealności i doskonałości
  – nauczyłam się prosić o pomoc i nawet ją niekiedy przyjmować
  – dotarło do mnie, że jeśli odmówię komuś pomocy, nie razi mnie grom z jasnego nieba 🙂
  – dowiedziałam się, że dobrym przyjacielem, partnerem może być jedynie ten, kto nie tylko daje, ale i bierze…
  Chyba wystarczy… 🙂
  Mogę powiedzieć, że poszłam na psychoterapię raczej dla podniesienia higieny życia psychicznego, niż z powodu jakichś bardzo konkretnych problemów. Jeśli więc czytając mój wpis ktokolwiek z Państwa poczuje, że choć jedno zdanie mogłoby go dotyczyć, to szczerze polecam tę drogę.
  Zaufałam pani Ewie i nie zawiodłam się na niej ani razu, choć nasza relacja była wystawiana na próby 🙂 Nie znam lepszego psychologa, a próbowałam kilku, nie słyszałam o lepszym psychologu, a słyszę sporo opowieści psychoterapeutycznych.
  Polecam panią Ewę każdemu, kto chcę usłyszeć siebie na nowo, dotrzeć do swoich problemów i je rozwiązać, i potrzebuje cierpliwego, łagodnego, stanowczego i doświadczonego przewodnika.

 2. Skwierzyna? pisze:

  Swietny blog. Naprawde masz smykalke do pisania:)

 3. Cudowny post, humor i dystans! Plus ogolnie bardzo fajny blog 🙂 Gratuluje! 🙂

 4. Anna pisze:

  No proszę. Autor plus 5.

 5. Anna pisze:

  Rozmawiałam dziś ze znajomym. Po tej rozmowie postanowiłam napisać to, co poniżej. Mówił o słuchaniu o problemamch innych, relacjach rodzinnych, dźwiganiu nieswojego do pewnego momentu życia krzyża.
  Słusznie wspólnie zauważyliśmy, że wystarczy tak niewiele, aby samemu z pewnymi rzeczami dość do porządku i jest to tak zaskakująco proste – ale stwierdzić tak można jedynie wówczas, gdy się już tę wiedzę posiada i jest się na pewnym etapie życia! Jedni do takich wniosków potrafią dojrzeć, inni potrzebują wskazania drogi i nabrania poczucia i przekonania, że m.in. strach czy lęk nie są przyjaciółmi działania, konsekwencje można urealnić lub im zapobiegać, podejmując choćby próby odpowiedniej rozmowy. Wystarczy nauczyć spoglądać się na siebie z nieco dalszej perspektywy i nie tworzyć sobie niespółmiernie wielkich potworów w głowie. Ja potrzebowałam pomocy i przechodzenia z analizą przez niektóre kwestie nie raz, czasem – nie dwa.

  Dziękuję Pani Ewie za te i inne nauki, które wyniosłam z naszych spotkań i których teraz nie jestem w stanie przytoczyć. Dzięki nim: zaufałam sobie, przestałam oceniać siebie źle; nabrałam większej pewności siebie; odpuściłam sobie odpowiadanie na oczekiwania innych; przestałam brać odpowiedzialność za innych; nie chcę tyle kontrolować; nie planuję sama naprawiać wszystkich relacji rodzinnych; nauczyłam się wybaczać sobie i naprawiać to, co jeszcze mogę i na czym mi zależy; nauczyłam się przyglądać sobie i rozpoznawać swoje uczucia oraz oczywiście korzystać z tej wiedzy; moje koluzyjne małżeństwo przetrwało i ma się naprawdę dobrze; oswoiłam myśl, że w związku jest jeszcze druga osoba tak niezleżna ode mnie.

  Pani Ewa jest niezwykle doświadczonym specjalistą nie lekceważącym nawet najdrobniejszych szczegółow i tematów a przy tym jest bardzo ciepłą, sympatyczną, mądrą osobą, z którą docieranie do zakamarków swojej duszy naprawdę działa i czyni ewidentne zmiany na plus w jakości życia. Polecam!

 6. Karla pisze:

  Niedawno zakończyłam, trwającą niespaełna 3 lata, terapię u Pani Ewy. Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na tak wyrozumiałego i wspierającego terapeutę. Terapia była czesto trudną, ale ostatecznie bardzo owocną i przynosząca wielką ulgę podróżą. Podczas tych kilkudziesięciu miesięcy bardzo mocno naprawiłam relacje z moją mamą, co w konsekwencji przełożyło się na stosunki z innymi ludźmi. Bardzo wydoroślałam, nauczyłam się podejmować samodzielne decyzje i ufać swoim wyborom. Przestałam zadręczać się wyimaginowanymi problemami i nauczyłam się swojej instrukcji obsługi. Przestałam zajadać problemy. Pod koniec terapii weszłam w dobry związek, w którym potrafię dawać i brać (nauczyłam się partnerstwa!).
  Jestem bardzo wdzięczna Pani Ewie, że tak mądrze przeprowadzała mnie przez bardzo krytyczne momenty terapii, że z taką empatią potrafiła przyjrzeć się nawet najdrobniejszym moim problemom. Za to, że z uporem maniaka walczyła z moimi naurotycznymi i dziecięcymi lękami. I przede wszystkim za wsparcie i ogromne zaangażowanie. Ciesze się ogromnie, że dostałam wiedzę, do której sama najprawdopodobniej nigdy bym nie dotarła, za uzyskanie dużej samoświadomości i, choć to banał, zrozumieniu co tak naprawdę w życiu jest ważne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


© 2012-2017 Gabinet Psychologiczny