Psychoterapia Wrocław

Opinie o gabinecie psychologicznym
Ewa Błażej – ZnanyLekarz.pl
psycholog-wroclaw-opiniepsycholog-wroclaw-opiniepsycholog-wroclaw-opiniepsycholog-wroclaw-opinie

6 komentarzy

Agata 13 marca 2018 Reply

Panią Ewę poleciła mi przyjaciółka.Długo zajęło mi podjęcie decyzji o rozpoczęciu terapii. Poszłam do gabinetu, gdy sama nie mogłam już ze sobą wytrzymać.Praca z Panią Ewą była długa,bo ponad 2 lata.Stopniowo “rozbijałyśmy” moją skorupę. Z efektów naszych spotkań jestem bardzo zadowolona.Czuję się silniejsza,bardziej świadoma siebie.Dzięki terapii naprawiłam relacje z bliskimi mi osobami.Lepiej radzę sobie w życiu zawodowym.Podjęłam się nowych życiowych wyzwań.Teraz ja polecam moim znajomym gabinet Pani Ewy!

Marta G. 28 marca 2018 Reply

Wczoraj zakończyłam terapię z Panią Ewą i mogę z całą pewnością polecić tę specjalistkę. Trafiłam do Pani Ewy z ogromnym wołaniem o pomoc i nadzieją, że jeszcze nie jest za późno, żeby zrobić ze sobą porządek. Przez cały czas terapii Pani Ewa uprzedzała jakie uczucia mogą mi towarzyszyć, co pomogło mi nie tracić nadziei na to, że terapia i moja przemiana się udadzą. Nie myliła się! Dzięki pomocy Pani Ewy każdy aspekt mojego życia zmienił się na lepsze, a przyszłość i przeszłość już mnie nie przerażają, a wręcz dodają siły! Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocnej ręki, żeby uporządkować swoją głowę i życie!

Agnieszka Z. 7 czerwca 2018 Reply

Pani Ewa pomogła mi poradzić sobie z ogromnym ciężarem, który dosłownie uwięził mnie w domu. Ten ciężar miał wiele poziomów, ale dla Pani Ewy nie stanowiło to problemu, obejrzała go ze wszystkich stron i systematycznie, w sposób cierpliwy, szczery i empatyczny, pomogła mi go najpierw zmniejszyć, a następnie całkowicie zrzucić.
To był mój pierwszy kontakt z terapią, nie wiedziałam, jak rozmowa z kimś może mi pomóc z tymi lękami, rozpaczą i rozsypaniem na kawałki. Teraz już wiem, że jest to niesamowicie skuteczne narzędzie, kiedy trafi się na odpowiednią osobą. A Pani Ewa taką właśnie osobą jest.
Zawsze będę wdzięczna Pani Ewie za postawienie mnie na nogi, uwolnienie od smutku, który mnie wręcz zalewał, za rozwianie lęków, jak i również za pomoc w poukładaniu wielu spraw w mojej głowie.

Ela 16 sierpnia 2018 Reply

Trafiłam do pani Ewy niecały rok temu. Po kolejnym nieudanym związku zrozumiałam, że trzeba też przyjrzeć się sobie. Znalezienie odpowiedniego terapeuty to nie lada wyzwanie. Znam osoby, które wielokrotnie zmieniały psychologa, aby w końcu trafić na „swojego”. Mi się poszczęściło, zgłosiłam się do pani Ewy z polecenia koleżanki i już po pierwszej konsultacji poczułam nić porozumienia. Moja terapia trwała około 10 miesięcy. Przechodziłam przez różne fazy: poczucie ulgi, bezradności, obojętności, złości, akceptacji – jednym słowem cały wachlarz emocji. Pani Ewa pomogła mi w uświadomieniu sobie tego co czuję i dlaczego. Nie daje gotowych rozwiązań, a zadaje pytania i naprowadza nas samych odnalezienie odpowiedzi. Świadomość pewnych rzeczy bywa bolesna, ale konieczna, aby je „przetrawić”, zaakceptować i iść dalej. Czuję się spokojna, w harmonii sama ze sobą. Dziękuję pani Ewie, że wyposażyła mnie w narzędzia, które pozwalają na samodzielną pracę nad sobą, bo dzięki niej zrozumiałam również, że to praca na całe życie i wcale mnie to nie przeraża. Dziękuję pani Ewie za nowe, świadome, szukające, analizujące „ja”.

Malwina 11 maja 2019 Reply

Do pani Ewy trafiłam przez koleżankę, która miała kontakt od innej koleżanki. A więc zupełnie nie znałam żadnych opinii. Zgłosiłam się z pełną świadomością swojego życiowego bałaganu, który musiałam posprzątać z pomocą terapeuty. Z panią Ewą zaiskrzyło od razu i wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką. Z dużą cierpliwością i zaangażowaniem pomogła mi poukładać wszystko co było trzeba poukładać. Odzyskałam rodzinę, spokój w sercu i pełnie szczęścia, której tak bardzo mi brakowało. Pani Ewa to ciepła, sympatyczna i życzliwa osoba. Cierpliwa i gotowa słuchać godzinami o zagmatwaniu w czyimś życiu. Jestem niesamowicie szczęśliwa i wdzięczna, że to właśnie Pani pomogła mi sie wyprostować i zrozumieć co w moim życiu jest najważniejsze. Jeśli ktokolwiek ze znajomych będzie miał problem, to będę polecać właśnie Panią. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA!

Ewelina 20 grudnia 2019 Reply

Pani Ewa jest wspaniałym specjalistą! Z jej pomocą uporałam się z wieloma problemami, trudnościami i niezrozumieniem własnej siebie. Niezwykle pomogła mi, kiedy trafiłam do niej w najtrudniejszym momencie mojego życia, kiedy właściwie to życie runęło, a ja musiałam stanąć na nogi. Nikt wtedy nie potrafił mnie zrozumieć właśnie jak Pani Ewa, mogłam zaczynać zdanie, a Pani Ewa mogła je kończyć. Dzięki temu przez te 1,5 roku miałam poczucie niesamowitej więzi i zrozumienia, było to ogromnie budujące. Pomogła mi wykonać ogrom pracy nad sobą, co dało efekt w wielu aspektach mojego życia. Dzięki niej wiem, że mam potrzebne narzędzia do tego, aby sobie w tym życiu radzić. Odzyskałam pewność i energię, umiem wykorzystać swojej atuty i pracować nad wadami. Jestem niesamowicie wdzięczna i szczęśliwa!

Dodaj komentarz